Artık WordPress ile E-ticaret gündeminde WooCommerce var! WordPress insanların web sayfalarında rahatlıkla içerik üretmelerini ve yayınlamalarını sağlayan bir platformdur. Platformun bir web sayfasında çalıştırılabilmesi için artık profesyonel destek almadan, Profesyonel Web Araçları ile rahatlıkla yapılmaktadır.

WordPress’in Eklentiler çözümü sayesinde, sadece bir içerik yönetim sistemi olmaktan ziyade, bir e-ticaret dönüşümü de sağlıyor. Bu e-ticaret dönüşümü, wordpress kurulu web sayfasının tamamen bir e-ticaret sitesine dönüşmesini tam anlamıyla sağlar! Peki wordpress’in wooCommerce adlı eklentisinde, beklentilerimizin tümü karşılanıyor mu?

WooCommerce ile Profesyonel E-ticaret Siteleri Kurulumu

WooCommerce veya WordPress için söyleyebileceğimiz şey şu, siz her ne kadar kullanıcı arayüzünde basit işlemlerin yapılacağını görsenizde bu işin profesyonelleri sizin adınıza en ince detayları düşünerek, sektörünüze veya kurumunuza en uygun çalışmayı, teknik anlamda hazırlayıp sunabilir.

Basit görünen herşeyin arkasında büyük zorluklar vardır!

Bir platformu basit olduğu için kullanabilmek pek bir beceri gerektirmez, ancak kullanıcı tarafında E-ticaret sitelerinizin müşterileri kendilerini kaliteli bir e-ticaret deneyimi hissediyor olmazsa; geri dönüşümler beklentinin altında kalacaktır.

Profesyonel e-ticaret sitelerinizin kurulumlarında gereken teknik alt yapı bilgilerini Avantis Yazılım E-ticaret Çözümleri sayfasında bulabilirsiniz.

Sizin için gereken en uygun E-ticaret Araçlarını ve E-ticaret Tema’larını geliştiren bir ekip arıyorsanız, doğru yerdesiniz